קידומיתKidumit - putting u first

אתר האינטרנט הוא מקור המידע של הגולשים בכלל והלקוחות הפוטנציאליים בפרט על שירותי חברה או מוצר מסוימים. באתר האינטרנט שלך עליך להיות מפורט ונגיש מצד אחד, אך עם זאת לספק לגולשים שלך את כל המידע אותו הם צריכים ושירותים אחרים לרווחתם, אחרי הכל אלו הפנים שלך באינטרנט. אתר אינטרנט איכותי צריך להכיל תכנים רבים, עיצוב איכותי ואפיון נכון ואופטימלי של שני הקריטריונים הללו על מנת שיהיה ידידותי למנועי החיפוש ובעל מיקום גבוה בתוצאותיהם.

לקידומית צוות בניית מיומן ומנוסה הכולל מעצבים גרפיים, קופירייטרים ומתכנתים המתמחה בבניית אתר מוכוון שיווק שימוקם בראש תוצאות החיפוש, בעל תוכן איכותי ואינטראקטיבי תוך שימוש במיטב הטכנולוגיות והכלים המתקדמים ביותר כיום. אתר ייחודי ונגיש, עם מערכת משתמשים וניהול תוכן נגישה ונוחה על מנת שגם אתם תוכלו לנהל ולשנות תכנים בקלות ובפשטות עם ליווי מתמיד של אנשי החברה.

אתר האינטרנט של קידומית כולל מספר אלמנטים חשובים:

קידום:

בראש ובראשונה, אם בעל אתר מעוניין בהפניית גולשים אליו ובנראות מקסימלית כלפיהם, הוא חייב להיות בין התוצאות הגבוהות במנועי החיפוש. קידום זו המומחיות שלנו, וגם בבניית , קידומית תפיק אתר איכותי ועשוי לעילא מבחינת אופטימיזציה וידידותיות למנועי חיפוש.

פשטות

אתר אינטרנט איכותי צריך לשדר פשטות ונגישות תוך זרימה נעימה לעין, על כל תכניו ועיצובו. נתיבי שיטוט ובנייה נכונה ופשוטה של האתר הם חלק מהגישה הכוללת של קידומית הנשענת על נסיון עשיר ב קודמים.

אינטראקטיביות

כחלק מעולם הווב 2.0 יכלול האתר אפשרויות שונות ומגוונות לגולשים להשתתף ולהיות פעילים באתר, לקבל עדכונים ולשאול שאלות. כיום, אתר אינטרנט אינו שלם ללא שיתוף הגולשים בו ויצירת קהילה שיתופית ומעודכנת בדבר השירות או המוצר.

הרשמה והדגמה

כחלק ממערך האינטראקטיב של האתר, תינתן אפשרות הרשמה נוחה ופשוטה לגולשים על מנת שיהיו חלק ממנו לצד הדגמות רבות הכוללות סרטונים, הדרכות ודפי עזרה והנחיה.

בניית אתר אינטרנט איכותי וייחודי מבית קידומית תספק לך אתר שיחשוף אותך בפני הגולשים והלקוחות הפוטנציאליים בצורה הטובה ביותר תוך שיתוף מתמיד ואינטראקציה איתם, כחלק ממערך פתרונות הוליסטי של החברה ושירותיה השונים.

הפקת קמפיין אינטראקטיב

קמפיין אינטראקטיב הוא קמפיין אשר פועל בשיתוף ובצורה הדדית עם הנמען ויוצר תקשורת דו צידית. אם בעבר הפרסום הייה באופיו העברת מסר יחיד לאנשים רבים, דוגמת פרסומת טלוויזיה או מודעה בעיתון – כיום הקמפיינים הם ישירים ומתבצעים בצורה יותר אישית, הכוללת הנעה לפעולה ואקטיביות מהצרכן, לרוב על גבי פלטפורמת האינטרנט. עם התפתחות האינטרנט והווב 2.0 בפרט בשנים האחרונות הפך קמפיין האינטראקטיב לאפיק שיווקי מרכזי ביותר הטומן בחובו נקודות השקה שונות ומגוונות עם הגולשים, נקודות בהן מידת ההשפעה והגירוי לפעולה גדולים.

קמפיין אינטראקטיב איכותי כולל באנרים באתרי אינטרנט – כרזות פרסומת סטטיות או דינמיות המקשרות את הגולש לאתר החברה המפרסמת, משחקים אינטראקטיביים ועמודי נחיתה, כולם ב רלוונטיים לנישה הפרסומית של הלקוח תוך הפצה באותם נקודות השקה מפולחות קהל יעד על מנת למקסם את יעילות הקמפיין.

ממה מורכב קמפיין אינטראקטיב?

הגדרת יעדים

בטרם השקת הקמפיין מוגדרים יעדים כוללים בהתאם לדרישות הלקוח, לרוב בעת מיתוג מחודש לחברה או מוצר מסוים, השקת מוצר חדש או פרסום שוטף.

גיבוש קמפיין

לאחר שהוגדרו היעדים המשותפים, מוגדר אופי הקמפיין והקו המנחה יחד עם הקהלים אליהם רוצים לפנות

ניסוח הקמפיין

בשלב האחרון אנשי הפרסום והאינטראקטיב בקידומית נכנסים לפעולה ומעצבים ומנסחים את הקמפיין על פי הדרישות שהוגדרו ונבנית פרזנטציה אשר תוצג ללקוח לצורך קבלת אישורו להנעת הקמפיין.

לקידומית נסיון עשיר בניהול קמפיינים אינטראקטיביים רחבי היקף ללקוחות גדולים בתחומים מגוונים, החל משלב ההיכרות עם החברה ושירותיה, דרך בניית דפי נחיתה, באנרים ו- Mini Sites עד לקנייה ופריסה חכמה ואיכותית של המדיה והתמקדות בגולשים המהווים לקוחות פוטנציאליים בפורטלים וב רלוונטיים. לימודי בניית

יצירת קשר

חברת קידומית, צברה ניסיון רב בשיווק וקידום באינטרנט. קידומית משפרת את החשיפה לאתרי האינטרנט שבקידומה בפרמטרים מדידים, ומאפשרת קידום , הן במנועי החיפוש והן באמצעות התמקדות בלקוחות פוטנציאליים ברחבי הרשת. למידע נוסף