קידומיתKidumit - putting u first

בשנים האחרונות השתנו פני האינטרנט כמעט לבלי הכר. האינטרנט הפך בילוי הפנאי העיקרי של יותר ויותר אנשים ברחבי העולם ולאחת מדרכי ההתקשרות הנפוצות. מרשת של אינפורמציה בעיקרה, הפך האינטרנט בעיקרו למספר רשתות חברתיות, אשר יחדיו מהוות את המדינה השלישית בגודלה בעולם ועיקרן להעביר מידע בינהן ובתוך עצמן. הצורה השיווקית אליה נראים הולכים פני הדברים בימים אלו היא צורת השיווק במדיה החברתית דוגמת פייסבוק, טוויטר, פורומים, בלוגים ושאר מדיות רלוונטיות. ישנן מגוון פלטפורמות משמשות קרקע פורייה לצמיחה, חשיפה מיתוג ושיח בלתי אמצעי עם קהל היעד, ומה שנראה עד לא מכבר כנחלת ילדינו בלבד או טרנד חולף לרבים, מסתמן ככיוון שאליו העולם פונה בכלל ועולם האינטרנט והשיווק בפרט.

שיווק במדיה חברתית משתמש בבסיסו בכלים הנתונים של הפלטפורמה החברתית באינטרנט דוגמת פורומים ורשתות חברתיות בכדי להפיץ מסר, רעיון או ליצור "באזז" סביב מותג מסוים העובר בצורת "שיווק ויראלי" – יצירת מסר שיווקי אשר עובר מאדם לאדם במהירות תוך יצירת עניין וסקרנות אם על ידי דף אינטרנט מתוחכם או העלאת מדיה בצורת סרטים או אפליקציות.
לקידומית תהליך בדוק ומוכח לשיווק במדיה חברתית וקמפיינים ויראליים, תהליך עדכני ומותאם לכל מה שחם בעולם החברתי באינטרנט והוא בנוי ממספר שלבים:

סקר וניתוח קהל יעד

סקר וניתוח מקיף של קהל יעד רלוונטי לקמפיין השיווק, בדיקת הפלטפורמות הרלוונטיות לפרסום ומיקוד הפרסום של הלקוח בנקודות העניין והחוזק בעלות פוטנציאל השיווק ויצירת עניין בקרב משתמשי הרשת.

בחינת אפיקי התקשרות

לאחר ביצוע ניתוח הפלטפורמות והמגמות, יחד עם סקר קהל היעד, קידומית תפיץ ואף תיצור תכנים שיווקיים באפיקי תקשורת המתאימים למותג תוך שימוש באתרי ווב 2.0 כקרקע מתאימה לגולשים ליצור את הרעיון השיווקי ולהפיצו באופן מעורר עניין מגולש אחד לשני.

ניהול ובקרה

אספקט הכרחי לשיווק במדיה חברתית ויצירה של קמפיין ויראלי איכותי הוא הבקרה העדינה של ניהול הקמפיין והשיח סביב המותג תוך התערבות מועטת ככל האפשר של יוזמי הקמפיין על מנת שיבוא לידי ביטוי קולם של הגולשים באופן חופשי ופתוח.

קידומית תזהה ואף תיצור נישה למוצר או לשירות הלקוח בכל מקום ומקום על פני הרשת החברתית האינטרנטית ותתאים את הקמפיין לצרכי הלקוח תוך שיתוף פעולה והצבת יעדים משותפים, בהתאם לרצונו של הלקוח.

יצירת קשר

חברת קידומית, צברה ניסיון רב בשיווק וקידום אתרים באינטרנט. קידומית משפרת את החשיפה לאתרי האינטרנט שבקידומה בפרמטרים מדידים, ומאפשרת קידום אתרים, הן במנועי החיפוש והן באמצעות התמקדות בלקוחות פוטנציאליים ברחבי הרשת. למידע נוסף