קידומיתKidumit - putting u first

עם הפופולאריות שצובר האינטרנט בכלל ומנועי החיפוש דוגמת גוגל בפרט, תהליך האופטימיזציה הופך יותר ויותר חשוב ואף הכרחי. תהליך אופטימיזציה מקיף ועמוק שנעשה לאתר, מבטיח עלייה ברלוונטיות שלו אל מול מנוע החיפוש אשר מתבטאת במיקום גבוה יותר בתוצאות החיפוש וחשיפה מוגברת ללקוחות פוטנציאליים.

מחקרים שבדקו הרגלי חיפוש של גולשים מראים כי 85% מהגולשים משתמשים במנועי החיפוש על מנת למצוא אינפורמציה בנוגע למוצר או שירות כלשהם, 90% מהם אינם עוברים לדף התוצאות השני ומכלל הכניסות לאתרים באינטרנט – 70% מגיע מתוצאות החיפוש הטבעיות. מנתונים אלה נובעת החשיבות של האופטימיזציה במנועי החיפוש והחשיפה שלה זוכה האתר בקרב קהל יעד רלוונטי לשירות או למוצר המוצעים.

לחברת קידומית נסיון ומוניטין עשיר באופטימיזציה של אתרים, העלאת מיקומם ושמירה עליו יחד עם היכרות והבנה מעמיקה בדרך פעולתם של מנועי החיפוש דוגמת Google, הבנה אשר הופכת את תהליך האופטימיזציה לאפקטיבי וממוקד יותר. תהליך האופטימיזציה המבוצע על ידי קידומית הינו תהליך ייחודי אשר פותח תוך נסיון ובדיקות רבות, תהליך שמשתנה ומותאם כל העת לשינויים המתרחשים בעולם האינטרנט ובחיפוש בו, והוא מבטיח לאתרך חשיפה אופטימלית אל מול אלו המתעניינים בנושא הרלוונטי.

תהליך האופטימיזציה של קידומית כולל מספר שלבים:

מחקר אתר

השלב הראשוני בו אנו מבצעים ניתוח מקיף וכולל של אתר הלקוח תוך ניתוח רוחבי שלו אל מול הנישה הכוללת, קהלי יעד ומטרות משותפות.

ניתוח שיווקי

קידומית תבצע ניתוח מקיף מבחינה שיווקית הכולל פילוח שוק, הגדרות מטרות עסקיות, ניתוח פעילות מתחרים בתחום הרלוונטי והתאמת תקציב תוך כדי שיתוף פעולה הדוק ושקיפות מלאה

הגדרת תחום הפעילות (נישה)

בשלב זה יבוצע מחקר וקטלוג הנושאים יחד עם חקר מילות מפתח רלוונטיות לתחום העיסוק, הנישה. על מנת להגיע לאותם גולשים המבצעים חיפוש ובכך הופכים ללקוחות רלוונטיים יש לחקור ולפנות אל מילות החיפוש אשר ישמשו אותם להגיע לאתרך. מחקר מילות מפתח זה מוערך על ידי מספר קריטריונים הכוללים בין היתר את הכמות החיפושים לכל מילה, מידת הרלוונטיות שלה לאתר, חיפוש מילות מפתח חלופיות והערכת מידת התחרותיות בה.

ניתוח טכני

אתר הלקוח נבחן ברמה הטכנולוגית על מנת להגיע לכל אותם "עשבים שוטים" בקוד ובעיות טכניות כוללות אשר עומדות בדרכו של מנוע החיפוש ואשר גורמות לו לבעיות מבחינת קידום.

עיבוי תכנים

קידומית תיצור עבורך תכנים איכותיים ורלוונטיים אשר יהיו חלק מהאופטימיזציה הכוללת של האתר על ידינו ויעניקו לך יתר חשיפה אל מול מנוע החיפוש ויגדילו את מידת הרלוונטיות של האתר בחיפוש מילות המפתח בתחום.

בחינת קישוריות פנימית

למבנה האתר ולהיררכיה שבו יש חשיבות מכרעת בכל הנוגע לאיכות ותדירות הסריקה של מנוע החיפוש, מבנה אתר אשר לא מתוכנן כהלכה יכול להוליך שולל את מנוע החיפוש, דבר שיתבטא בדילוג על דפים ותכנים ובסופו של דבר החשיפה שלהם. קידומית תבצע בדיקה מקיפה של דפי האתר והמבנה שלהם ותבצע אופטימיזציה מקומית אשר בסופה יווצר אתר הבנוי טוב ללא רבב וידידותי למנוע החיפוש.

בניית תוכנית פעולה

בשלב השני, לאחר שהוגש מסמך מפורט ללקוח המתאר את השינויים אשר צריכים להיעשות באתר, קידומית בונה ומבצעת תוכנית פעולה לשינויים הכרחיים האתר מבחינת אופטימיזציה ובניית קישורים.

הטמעת שינויים

לאחר שהוגשו השינויים הנדרשים מבחינת אופטימיזציה של האתר, שינויים אשר מתבצעים "מאחורי הקלעים" ואין בהם שינוי ויזואלי, טכני או שיווקי, תתבצע הטמעת השינויים באתרך תוך ליווי מלא של צוות התמיכה של קידומית שיספק מענה לכל שאלה שנובעת מתהליך השינוי.

בניית קישוריות חיצונית

בניית קישוריות חיצונית בניית קישורים חיצונית לאתר הוא נושא מורכב ונדרשת מומחיות על מנת ליצור מערך קישורים אפקטיבי ומידתי שלא יפגום בקידום האתר, בניית קישורים דורשת זמן ומומחיות על מנת ליצור לאתר בסיס יעיל ואפקטיבי מבחינת אופטימיזציה בכלל ודירוג האתר בפרט. מומחי הקישורים של קידומית יבנו עבור הלקוח מערך קישורים יעיל ואפקטיבי בצורה הדרגתית ויעילה תוך התערבות ויצירת קישורים מלאכותית מינימלית.

הסקת מסקנות, מעקב וכניסה לשגרה

לאחר שהוטמעו כל השינויים, מתבצעת הערכה מחדש של האופטימיזציה תוך בחינת קריטריונים מקיפה וייחודית של קידומית, מעקב מתמיד אחר מיקומים והסתגלות לשינויים. בסיום התהליך קידומית מבצעת פעולות אופטימיזציה שגרתיות אשר נועדו לתחזק את האתר מבחינת קידום במנועי החיפוש ולדאוג למיקומו הגבוה.

מעקב

במקביל לתהליך בניית הקישורים ובדיקת הסתגלותו והתאמתו של האתר למנוע החיפוש, מתבצע מעקב כולל לתהליך האופטימיזציה. מילות המפתח נחקרות מחדש ונבדקות להתאמה ומיקום האתר תחת חיפושן, הערכת התנועה וההפניות ממנועי החיפוש, וחישוב יחס ההמרה על פי כניסות, מכירות או כל קריטריון אחר שהוגדר. כמו כן, נבדקים שינויים ומגמות בשוק נחקרות על מנת לספק ללקוח את היתרון של ראיית הנולד – זיהוי מגמות וכיוונים הוא חלק בלתי נפרד מאופטימיזציה של האתר ושמירה על מיקום גבוה.

ניתוח

ניתוח השינויים אשר התבצעו באתר על ידי מומחי קידומית מהווה רכיב מפתח בשמירה על מיקום גבוה והפניית לקוחות פוטנציאליים. הניתוח מתורגם לאחר מכן לפעולות שוטפות אשר נדרשות לתחזוק האתר מבחינת אופטימיזציה.

יצירת קשר

חברת קידומית, צברה ניסיון רב בשיווק וקידום אתרים באינטרנט. קידומית משפרת את החשיפה לאתרי האינטרנט שבקידומה בפרמטרים מדידים, ומאפשרת קידום אתרים, הן במנועי החיפוש והן באמצעות התמקדות בלקוחות פוטנציאליים ברחבי הרשת. למידע נוסף