קידומיתKidumit - putting u first

שיווק במנועי חיפוש, קמפיין ממומן או Pay Per Click, הם בעצם אותם שמות לתהליך של קידום אתרים ממומן. בניגוד לקידום אתרים בתוצאות הטבעיות של מנוע החיפוש, קידום אתרים ממומן יוצר מודעה, לעיתים דמוית תוצאת חיפוש טבעית אשר מביאה, בדומה לאופטימיזציה במנועי חיפוש, תנועת גולשים איכותית וממוקדת ומאפשרת לקבל תמורה מקסימלית להשקעה ובקרה איכותית עליה – ROI. יתרונו הגדול של קמפיין ממומן על פי קליק (PPC), הוא בניתוח תנועת הגולשים שהם הלקוחות הפוטנציאליים על פי מילות מפתח, והכוונתם באופן מעודד פעולה לאתר הלקוח תוך בקרה תמידית על יחס המרה ושינוי און ליין של התקציב.

מחקרים שבוצעו על הרגלי החיפוש של כלל הגולשים מראים כי רק 30% מהם יודעים להבדיל בין אותם קישורים ממומנים לבין התוצאות הטבעיות, דבר שמביא לתנועת גולשים ממוקדים ומתעניינים באופן מהיר ואפקטיבי לאתר, מספר לידים במחיר הנמוך ביותר לאחד וכלל הופך את השיווק הממומן לאפשרות הכדאית ביותר לטווח קצר ובינוני.

לקידומית נסיון עשיר בניהול קמפיינים ממונים לחברות גדולות וקטנות כאחד, במנועי החיפוש המובילים דוגמת Google, Walla, Yahoo ועוד, והכל תוך שמירה על ROI חיובי ומעקב שוטף אחר התוצאות ושינויים בקמפיין און ליין. בעיקרו של דבר, קידומית מבצעת סקר מילות מפתח בשביל הלקוח, ומנוע החיפוש מנהל מכרזים על כל מילה ומילה על פי התקציב שהוגדר לה, לקביעת מיקום גבוה יותר, כך אפשרי ללקוח לשלם אך ורק על הקלקה בפועל של גולשים על המודעה וכניסה שלהם לאתרו.

שיטת ניצול ייחודית ואופטימלית של התקציב אשר פותחה על ידי קידומית מאפשרת לקבל כמות קליקים מקסימלית ומיקומים גבוהים במינימום עלות לקליק ובמקסימום חשיפה ואפקטיביות לאתר הלקוח, כך מתאפשר לכל עסק, בכל גודל ותקציב שהוא לקדם את שירותיו באופן ממומן במנועי חיפוש. חקר מילות מפתח מקיף המהווה את היסוד של הקמפיין, הגדרה נכונה של יעדים יחד עם בחירת קמפיין מתאים תבטיח פנייה לקהל יעד ולקוחות פוטנציאליים ומקסימום הצלחה תוך כדי מעקב מתמיד של צוות קידומית במטרה לבחון ולצפות שינויים ושירותים חדשים בזמן אמת. מיצוי אפקטיבי ויעיל של פוטנציאל תקציב הפרסום הוא הקו המנחה של קידומית בעת ביצוע קמפיינים ממומנים ובתחום תחרותי כגון זה, תמיד אפשר להפיק יותר ולהניע ביתר שאת את הגולשים לאתרך.

קידומית הינה מהחברות הבודדות בארץ אשר מוסמכות מטעם Google כמקצועני פרסום מוסמכים – Google AdWords Qualified, תואר המוענק לחברות על פי קריטריונים מחמירים של ניהול קמפיינים אפקטיבי לאורך זמן ובהיקפים גדולים.

יצירת קשר

חברת קידומית, צברה ניסיון רב בשיווק וקידום אתרים באינטרנט. קידומית משפרת את החשיפה לאתרי האינטרנט שבקידומה בפרמטרים מדידים, ומאפשרת קידום אתרים, הן במנועי החיפוש והן באמצעות התמקדות בלקוחות פוטנציאליים ברחבי הרשת. למידע נוסף