קידומיתKidumit - putting u first

קידומית שיווק באינטרנט מתמחה בשימוש בכלל משאבי הרשת וכלי השיווק היעילים ביותר לטובת הגדלה משמעותית בנפחי המסחר והתעבורה באינטרנט.

לצוות הרחב של קידומית ניסיון רב שנים בהפקה וניהול קמפיינים ושיווק אינטראקטיבי בארץ ובחו"ל, השגת הלידים האיכותיים ביותר בכל תחום, קידום אתרים אורגני וקידום ממומן, קמפיינים, נוכחות ומיתוג ברשתות חברתיות, הפקה ושימוש במידע סטטיסטי לרבות בניית אסטרטגיה שיווקית המשקללת ניתוח תנועות גולשים ושיטות ניטור מגוונות וכן מחלקות המעניקות שירותי בנייה והקמת אתרים לרבות צוות ייעודי המתמחה בכתיבת תוכן איכותי, שיווקי ומקצועי לכל מטרה.

קידומית מציעה ראייה כוללת ורחבה של רשת האינטרנט ומשלבת טכנולוגיות מתקדמות, שיטות עבודה יעילות וניצול מקסימלי של מערכות מידע להגדלת תנועת הגולשים, הפקת לידים איכותיים, בקרה ואופטימיזציה של כל שלב בהתנהלות השיווקית והאסטרטגית ברשת. ההתמחות בפרויקטים בשווקים התחרותיים ביותר בארץ ובעולם וניהול תיקי לקוחות בסדרי גודל משמעותיים מאפשרים לנו להציע את הדרך היעילה ביותר לניצול תקציבי השיווק באינטרנט.

האחריות הגבוהה כלפי לקוחותינו מתבטאת בניהול מוקפד ובקרת איכות רציפה תוך שמירה על רמת האתיקה הגבוהה ביותר. קידומית פועלת בשקיפות מלאה ומתבססת על צוות עתיר ניסיון המצטיין במהלכי שיווק מקוריים ומוכרים, בהתאם לקהלי היעד השונים, תוך עמידה מוקפדת ביעדים ובמועדים.

אנו מזמינים אתכם ליהנות מהניסיון רב השנים והכרות העומק הנרחבת שלנו עם עולם האינטרנט על כל רבדיו בדרך להשגת הפתרונות הטובים ביותר עבורכם והרחבה ניכרת של כל ענף פעילות.